VIDEO: Noční brutální rvačka před Hlavním nádražím

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PRAHA – Kamerové záznamy před budovou Hlavního nádraží zachytily potyčku několika mužů. Jeden z nich zůstal ležet v bezvědomí. Na místo vyrazilo několik hlídek strážníků i policisté a záchranáři.

Potyčka několika mužů zaujala pozornost strážníků časně ráno ve Vrchlického sadech,“ informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Záznam kamer umístěných u budovy Hlavního nádraží zachytil jak útočníky, tak i muže, který byl surovými ranami a kopanci sveden na zem a tam zůstal ležet v bezvědomí.

Na místo se sjelo několik hlídek, jedna z nich se vydala k bezvládně ležícímu muži a po nějaké době se strážníkům podařilo napadeného probrat. Pak nastalo zjišťování totožnosti útočníků, které odhalil právě kamerový záznam. Ten zaznamenal i útok vedený na hlavu a hrudník poškozeného. Pro zraněného muže byla přivolána záchranná služba, kteří pacienta následně převezli do nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Mezitím byli dva muži ve věku jednačtyřicet a dvaačtyřicet let omezeni na osobní svobodě, byla jim přiložena pouta, a pro podezření ze spáchání trestného činu byli předáni do rukou Policie ČR k dalším úkonům.