Frenštátské kluziště je připraveno, ale zatím musí zůstat zavřené

Ilustrační foto.

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Radnice již připravila městské kluziště tak, aby jej mohli občané využívat, jakmile to situace povolí.

Tradice bruslení na městském kluzišti sahá do roku 2017. Jen v první sezóně prosincového bruslení kluziště navštívilo na 1100 lidí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

“Nacházíme v nouzovém stavu. Platí PES pro sport, jež obsahuje opatření týkající se sportu a provozování sportovišť. Navíc se epidemiologická situace zhoršuje. Vůbec není možné s určitostí předpovídat situaci v následujících dnech a týdnech. Proto rada města prozatím nedoporučila otevření městského kluziště s tím, že jakmile to bude provozně a epidemiologicky možné, tak se kluziště otevře,” upřesňuje místostarosta města Jiří Unruh.

Frenštátské kluziště disponuje plochou o rozměrech 56 krát 26 metrů, šatnou a půjčovnou bruslí a brusírnou. K dispozici je také osvětlená venkovní plocha.