Kriminalisté stále pátrají po muži, který loupil v Ivančicích

zdroj: Policie JMK

BRNO-VENKOV – Od 16. listopadu letošního roku pátrá policie po zatím neznámém muži podezřelém z loupeže v prodejně drogerie v Ivančicích. Po hrozbě nožem mu prodavačka vydala finanční hotovost.

Lupič omlouval své konání: „Nerad to dělám, ale musím.“ Získal několik tisíc korun a potom odešel. Policisté mají k dispozici fotografie pachatele a v minulých dnech získali i oblečení neznámého muže a nůž, kterým hrozil v obchodě. Na sobě měl muž hnědou mikinu s bílým nápisem, černé boty s bílým proužkem a černé šusťákové kalhoty s bílým reflexním proužkem na boku. Náhodný nálezce našel svršky a asi třiceticentimetrový atypický nůž bez výplně rukojeti ukryté na ivančickém náměstí jen pár desítek metrů od místa loupeže. Převlékající se muž na podezřelém místě mohl upoutat pozornost náhodného svědka. „Podle oblečení a batohu a podle fotografie by mohl někdo majitele věcí poznat. Tyto informace mohou pomoci kriminalistům v pátrání po pachateli loupežného přepadení. Sdělit je můžete na tísňovou linku 158. Děkujeme za spolupráci,“ sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.