Hromada šrotu na Pražském okruhu. Hasiči vyprošťovali řidiče ze zdemolované dodávky

Zdroj: HZS Praha

PRAHA – V úterý večer došlo k dopravní nehodě nákladního vozu a dodávky na Pražském okruhu. Hasiči museli řidiče z dodávky vyprostit. Zázrakem přežil.

V úterý osmého prosince o půl osmé hodině večerní zasahovali pražští hasiči u dopravní nehody,“ informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Nehoda se odehrála na Pražském okruhu, v oblasti Lochkova. Řidič dodávky musel být z vozu vyproštěn. Hasičům se to podařilo za šest minut. Následně zraněného muže předali do péče záchranářům.

Čtyřiapadesátiletý muž, který byl zaklíněn ve voze, může hovořit o velkém štěstí,“ uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Na pomoc zraněnému muži vyrazil kromě záchranářů i lékař a inspektor. „Muž byl celou dobu při vědomí a utrpěl poranění horní končetiny,“ doplnila Poštová. Poté, co byl dle traumaprotokolu zajištěn, převezli ho zdravotníci do Fakultní nemocnice v Motole.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zásah složek integrovaného záchranného systému blokoval dopravu směrem na letiště,“ dodal Kavka. Policie pak zprovoznila jeden jízdní pruh do několika minut od příjezdu hasičů na místo dopravní nehody. Uniklé provozní kapaliny byly zasypány a nehodu hasiči zajistili proti vzniku požáru.

Zdroj: HZS Praha