Irisa pořádá vánoční soutěž: koupí baňky přispějete na porodnici a můžete vyhrát stromeček

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Kvůli pandemii koronaviru bylo možné si zakoupit vánoční ozdoby pouze přes eshop vsetínské Irisy. Nyní díky rozvolňování si můžete přijít vybrat i do prodejen. Při zakoupení navíc hrajete o věcnou cenu.

Zakoupením baňky v podobě miminka v peřince přispějete na rozvoj vsetínské porodnice. Získáte ji buď přes eshop, nebo ve Smetanově nákupní galerii v prodejně Irisy (otevřeno mají od pondělí do soboty od 9 do 20 hodin, v neděli od 9 do 17 hodin), případně v jejich podnikové prodejně v Luhu 3, kde se o vás postarají od pondělí do neděle od 9 do 20 hodin. Kromě vánočních ozdob zde naleznete další bohatý sortiment tohoto vsetínského výrobce.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

A jelikož se blíží nejkrásnější svátky v roce, prodejce má pro nákupčí překvapení. Při zakoupení baňky z jejich stránek, následnému sdílení a udělení like na Facebooku máte možnost vyhrát ozdobený vánoční stromeček v hodnotě 20 tisíc korun. „Pak už jen stačí mít trochu štěstí při losování 14. prosince,“ doplňuje Vlastimil Juřička. Proto neváhejte, podpořte porodnici i prodejce a můžete se radovat z nevšední výhry.