Na dálnici z Prostějova do Olomouce se převrátila cisterna s asfaltem. Místo raději objeďte

OLOMOUCKO – Na dálnici z Prostějova do Olomouce se u Bystročic převrátila cisterna s asfaltem. Ve směru na Olomouc je asfalt rozlitý v obou jízdních pruzích a zasahuje i do levého jízdního pruhu ve směru na Prostějov. Pokud je to možné, místo raději objeďte.

Dnes v 9.20 hodin došlo k havárii cisterny s asfaltem na dálnici ve směru z Prostějova na Olomouc u Bystročic. Cisterna se převrátila a asfalt vytekl na silnici. Rozlil se na oba jízdní pruhy ve směru na Olomouc a zasáhl i do levého jízdního pruhu ve směru na Prostějov. Na místě se tvoří kolony. Dopravu usměrňuje policie, která doporučuje řidičům, aby se místu havárie vyhnuli. Hasiči pracují na částečném zprůjezdnění alespoň jednoho jízdního pruhu. „Při nehodě nedošlo ke zranění řidiče, nepotvrdilo se, že by před jízdou požíval alkohol,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .