Tesco rozšiřuje rozvoz potravin na Jihlavsko

Nakupte si z pohodlí domova

Desítky tisíc zákazníků na Vysočině mohou nově od prosince využívat možnost nákupů potravin online. Služba od společnosti Tesco umožňuje nákup z pohodlí domova či přes mobilní aplikaci a nákup je dovezen řidičem až k domovním dveřím ve zvolený den a čas. V nabídce je více než 15 000 produktů za stejné ceny jako v kamenných obchodech.

Z hypermarketu Tesco v Jihlavě budou řidiči denně od 8:00 do 22:00 zavážet nákupy k zákazník v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Humpolci, Telči a okolí. „Těší nás, že tento moderní způsob nakupování můžeme nově nabídnout i zákazníkům na Vysočině. Máme nejširší nabídku na českém trhu, služba je nyní dostupná až více než 6,1 milionům zákazníků v Česku,“ říká Věra Szabó, manažerka internetového prodeje společnosti Tesco.

 

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet zahrnuje jak potraviny, nápoje a mražené výrobky, tak drogerii, domácí potřeby nebo krmiva pro zvířata. Zákazník nepřijde ani o speciální nabídky a akční slevy včetně sbírání bodů ve věrnostním programu ClubCard. Za nákup zaplatíte kartou nebo online. Další výhodou této služby je dodržování teplotního řetězce potravin po celou dobu přepravy. Zákazník má navíc možnost vrácení kteréhokoliv zboží, které nechce převzít. O tom, zda je služba dostupná i v místě vašeho bydliště si lze snadno ověřit na stránkách https://itesco.cz/vase-prvni-online-nakupy/ , kde jen uvedete své poštovní směrovací číslo.

Zároveň Tesco rozšiřuje i službu Klikni+Vyzvedni, která umožňuje objednat si nákup a pak si ho v preferovaný čas a den vyzvednout na obchodě. Nově bude dostupná na jihlavském hypermarketu. Službu můžete vyzkoušet zde: https://itesco.cz/sluzby-a-znacky/nakupy/klikniavyzvedni/