Procvičte svou angličtinu v jazykových kurzech v centru Prahy

Naučit se cizí jazyk má řadu výhod. Které to jsou? A jak se naučit jazyk tak, abychom svoje znalosti skutečně dokázali uplatnit?

Cizí jazyk vás posune vpřed v soukromí i v práci

Cizí jazyk nám dává více možností, než jen vyznat se na dovolené v jídelním lístku a sebevědomě se orientovat v hromadné dopravě. Umožňuje poznat zcela odlišné kultury a významně obohatit a kultivovat svou osobnost.

Máte navíc vysokou šanci, že se v zahraničí seznámíte s novými lidmi. Dozvíte se nejen to, jak vypadá život v jiné zemi, ale také si získáte přátele.

Například znalost angličtiny je dnes již samozřejmostí v široké škále oborů. Díky tomu se vám také významně rozšíří pracovní uplatnění. V dnešním globalizovaném světě jsou firmy intenzivně propojené a kontakty v zahraničí proto pro řadu z nich představují nezbytnost.

Díky cizímu jazyku můžete vyjet za hranice a získat nové zkušenosti, které vás navíc mohou teprve posunout k hledání vašeho vysněného pracovního místa.

Se znalostí jazyka budete významnou měrou napřed. Některé informace například ze světa techniky proudí do ČR teprve zprostředkovaně. Vy si je ovšem přečtete či vyslechnete jako první, pakliže ovládnete cizí jazyk.

Mějte informace jako první

Informace z nejedné oblasti jsou v ČR navíc vysloveně kusé. V práci nebo v soukromém životě se tak budete moci vzdělávat efektivněji, pokud si osvojíte schopnost vstřebávat informace v cizím jazyce.

Rádi čtete nebo sledujete filmy? I v tomto případě si udržíte přehled a nebudete odkázaní na překlad. Mnoho děl si užijete i více, protože vtipy a hříčky převedením do češtiny a českého kulturního kontextu mnohdy ztratí svou sílu.

Jak se naučit skutečně dobře anglicky? Domácí samostudium nemusí být dostatečně efektivní. Zvolte raději kurzy angličtiny v jazykové škole, které probíhají pod vedením zkušeného lektora. Kurzy realizované v Institutu jazykového vzdělávání v Praze probíhají přímo v centru metropole na Václavském náměstí. Institut jazykového vzdělávání dnes nabízí jednu z nejširších nabídek vyučovaných jazyků s více než 15 lety zkušeností. Renomé této jazykové školy dokládají i reference od významných firem. Jazykové kurzy Praha se konají pravidelně v různých formách včetně online výuky.