V Řečkovicích se ozýval nočním tichem křik hádky, dvojice při ní zničila nápojový automat

Ilustrační foto

BRNO – Hádka a hlasité rány od průmyslového areálu rušily v sobotu večer pozdě v noci obyvatele Řečkovic. Hluk byl tak velký, že se lidé museli obrátit na linku 156.

Tam vypověděli, že hluk musí způsobovat skupinka nejméně čtyř osob. Strážníci, kteří přijeli na místo za chvíli, našli však jen osoby dvě, osmnáctiletou dívku a šestadvacetiletého mladíka. „Dvojice na sebe křičela a poté přiznala, že převrátila automat na kávu a kopala do něj,“ popisuje tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Hlídka našla za rohem povalený přístroj, ze kterého vytékaly nápoje. Aktéři nebyli ani schopní se dohodnout, kdo z nich tuto škodu způsobil. Každý tvrdil, že to byl právě on. Strážníci je proto upozornili, že v celém objektu jsou bezpečnostní kamery a pravda vyjde najevo. Jelikož nebylo v daném okamžiku možné určit výši škody a vyloučit spáchání trestného činu, na místo dorazili republikoví policisté a případ si převzali.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.