Policie hledá řidiče, který v Přerově narazil do muže na přechodu. Neviděli jste nehodu?

PŘEROV – Policie se obrací na veřejnost, případně samotného řidiče auta, se žádostí o pomoc při objasnění nehody, která se stala včera v Přerově. Řidič Passatu přehlédl mladého muže na přechodu a narazil do něho. Muž tvrdil, že je v pořádku a nepotřebuje pomoc. Později však ucítil bolest v ruce, nehodu nahlásil na policii a nechal se ošetřit v nemocnici. Policie se nyní snaží nehodu řádně objasnit.

Nehoda se stala včera odpoledne v 15:45 hodin na ulici Želátovská v Přerově. Podle prozatím zjištěných informací šel mladý muž na uvedené ulici po chodníku směrem na centrum města a na úrovni základní školy měl v úmyslu přejít přes přechod. V té době vyjížděl od školy černý Passat a jeho řidič zřejmě chodce přehlédl a přední části auta do něho narazil. Po nárazu zastavil a s chodcem probral událost a případnou pomoc. Muž mu řekl, že je v pořádku. Řidič tedy nasedl do auta a odjel. Mladý muž pokračoval dál v chůzi, po chvíli ale ucítil bolest v levé ruce, proto při volal na místo policii. Policie nehodu zadokumentovala a muž se nechal ošetřit v nemocnici. „Dechová zkouška byla u chodce negativní,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policie se nyní obrací na veřejnost, která by mohla poskytnout bližší informace k řidiči auta a k popsané události, ale především i na samotného řidiče Passatu. Svědci i řidič se mohou obrátit na linku tísňového volání 158.