VIDEO: Se zbraní v ruce přepadl pejskaře. Poznáváte loupežníka?

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Kriminalisté pátrají po totožnosti muže, který je podezřelý z loupežného přepadení. Pokud muže na záběrech kamer poznáváte, kontaktujte prosím policii.

Od středy pětadvacátého listopadu pracují kriminalisté prvního policejního obvodu na objasnění případu, který se stal v časných ranních hodinách v ulici Osadní v pražských Holešovicích,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Majitel labradora zde venčil svého čtyřnohého miláčka, když k němu přistoupil muž a pod pohrůžkou namířené krátké střelné zbraně požadoval po pejskaři vydání hotovosti.

Přepadený muž však u sebe nic cenného neměl a tak nemohl loupežníkovi vyhovět. Následoval krátký rozhovor mezi oběma aktéry přepadení. Na jeho konci se pachatel rozplakal a s omluvou z místa utekl. Kriminalisté během vyšetřování případu zajistili kamerové záznamy z nedaleké čerpací stanice, kde podezřelý nakupoval a také další záběry. Pokud muže poznáváte nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte policii na lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Výzva platí i pro řidiče neoznačeného vozidla taxi, do kterého podezřelý muž nastoupil. Policie ho vnímá jako důležitého svědka,“ doplnil mluvčí. Neznámý lupič je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu loupež, v případě dopadení a odsouzení mu hrozí trest až deset let za mřížemi. Video naleznete na tomto odkazu.