Československý jazzový festival v Přerově se nakonec uskuteční ještě v prosinci

PŘEROV – Tradiční Československý jazzový festival v Přerově to díky letošní situaci nemá jednoduché. Organizátoři byli nejprve nuceni zrušit jarní prolog, poté přesunout hlavní říjnový program až na březen příštího roku, aby po všech možných peripetiích ukotvili festival ještě do závěru tohoto roku. Letošní ročník se tedy nakonec uskuteční ještě v prosinci. On-line ho bude přenášet TV Přerov.

Letošní ročník tradičního Československého jazzového festivalu v Přerově se tedy nakonec bude konat, byť bez diváků. Uskuteční se ve dnech 20. až 22. prosince. Vzhledem k přetrvávajícím restrikcím to poprvé v historii bude festival, který si diváci nebudou moci vychutnat v jedinečné atmosféře přerovského Městského domu přímo. Organizátoři však pevně věří, že náhradní řešení díky přenosu či streamu Televize Přerov si své diváky najde a umožní jim alespoň na dálku užít si skvělé živě přenášené muziky.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Svou účast na zlatou neděli 20. prosince přislíbili Rhythm Desperados a Top Dream Company. V pondělí 21. prosince se představí Československý quartet (Viklický, Bartoš, Uhlíř, Zeleňák) a Tribute to Headhunters. Festival pak zakončí v úterý 22. prosince Ondřej Pivec Project a David Koller. Začátky koncertů jsou plánovány každý večer na 20 hodin.