Aktualizace: Pohřešuje se patnáctiletá dívka. Neviděli jste ji?

NÁCHODSKO – Od středy 9.12. policie pátrá po čerstvě patnáctileté Nikole Hroudové z Jaroměře. Pohřešování nahlásila její matka večer, když dcera nepřišla domů.

Policisté vyšetřováním zjistili, že dívka minulou středu nepřišla ani do školy, kam měla z domova vyrazit kolem sedmé hodiny ráno. Muži zákona zkontrolovali místa, která používala jako oblíbené úkryty, také kontaktovali všechny její příbuzné i kamarády a zdravotnická zařízení. Zjistili, že se slečna pravděpodobně pohybuje v doprovodu o 9 let staršího muže.

Nikola Hroudová je 170 cm vysoká, štíhlé postavy.  Má dlouhé hnědé vlasy s fialovým odstínem. Měla by mít na sobě černé rifle, zimní bílou péřovou bundu a bílé boty s extravagantní vysokou průhlednou podrážkou.

„Jelikož se nám zatím nepodařilo dívku vypátrat obracíme se žádostí o pomoc na veřejnost. Kdo by mohl poskytnout jakoukoliv informaci k pohřešované Nikole Hroudové, ať zavolá na linku 158 nebo se dostaví na jakoukoliv policejní služebnu,“ řekla mluvčí policie Iva Kormošová.

AKTUALIZACE:

Jak dnes informovala Policie ČR, pátrání je po dívce ukončeno, protože se v pořádku našla.