Poznáte ženu a muže na záznamu? Policisté žádají veřejnost o spolupráci

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Kristýna Bílková)

JIHLAVA – Jihlavští policisté prověřují krádež kabelky v obchodním domě. Pátrají po ženě, která se v době krádeže pohybovala poblíž. Svědectví by mohl podat i muž zachycený na videu. Pokud je poznáte, volejte 158.

Krádež se stala ve středu 25. listopadu před polednem. Zákaznice obchodního domu na Havlíčkově ulici v Jihlavě si odložila svou kabelku do nákupního vozíku, a i když se vozík snažila mít stále na očích, díky chvilkové nepozornosti o svou kabelku přišla. „To že kabelku nemá, okradená žena zjistila až u pokladen. Krádeží jí vznikla škoda za necelé tři tisíce korun,“ informovala mluvčí policie Jana Kroutilová.

Kabelka byla zanedlouho nalezena před obchodem, neznámý zloděj si však odnesl peněženku. Policisté vyhodnotili záznamy z kamer a nyní hledají ženu, která se v době krádeže pohybovala v blízkosti okradené zákaznice. „Žena měla na sobě oblečenou bundu modré barvy a tmavé kalhoty. Policisté pátrají také po muži, který by mohl poskytnout informace důležité pro prověřování. Muž měl na sobě tmavou bundu, maskáčové kalhoty a na zádech batoh,“ dodala Jana Kroutilová.

Pokud ženu či muže na videu poznáte, volejte tísňovou linku 158. Policisté uvítají i jakékoli další informace, které by umožnily objasnění případu.