Vražda mladé ženy v Prostějově objasněna. Pachatel zemřel vlastní rukou

PROSTĚJOV – Kriminalisté v těchto dnech objasnili vraždu 24leté ženy, která se stala v červenci tohoto roku v Prostějově. Vrahem byl její 23letý přítel, který ihned po činu spáchal sebevraždu. Případ byl tedy dle příslušné ho paragrafu odložen.

Osobní spory byly motivem vraždy 24leté ženy, která se stala v červenci v Prostějově. „Vrahem byl 23letý přítel ženy, který ihned po činu spáchal sebevraždu,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Kriminalisté případ uzavřeli odložením podle příslušného paragrafu, jelikož pachatel zemřel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

V sobotu 25. července po poledni zavolali na linku 158 rodinní příslušníci mladé ženy a oznámili důvodnou obavu o život své dcery, která nepřišla do zaměstnání a nebylo možné ji kontaktovat. Policisté vyjeli prověřit místo bydliště ženy. Když otevřeli byt, který měla žena pronajatý v Prostějově, našli uvnitř dvě těla bez známek života. Na základě podrobného ohledání místa činu, zajištěných stop a zjištěných informací kriminalisté pojali důvodné podezření, že v sobotu ráno 23letý muž zastřelil svou 24letou přítelkyni a sám následně spáchal sebevraždu legálně drženou pistolí.