Na nádraží v Nedakonicích hořela lokomotiva

Foto: HZS Zlínského kraje

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Čtyři jednotky hasičů spěchaly včera večer na nádraží v Nedakonicích. Podle oznámení tu hořela část lokomotivy. O události informoval mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

První jednotka přijela na místo krátce po sedmé. „Po zahájení průzkumu bylo potvrzeno, že došlo k požáru v části lokomotivy a k jejímu zakouření. Hasiči ihned použili několik hasicích přístrojů a na místo byl povolán také plynový hasicí kontejner ze Zlína,“ popsal zásah Pavel Řezníček.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Poté co dorazili drážní hasiči, převzali velení. „Část lokomotivy bylo nutné rozebrat a uhasit skrytá ohniska hoření. Po likvidaci požáru byly prostory odvětrány přetlakovou ventilací a jednotky se vrátily zpět na své základny,“ sdělil Řezníček.

Požár se obešel bez zranění. Šetření události se poté ujal vyšetřovatel hasičů, který zjišťuje přesnou příčinu a výši způsobené škody.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje