Senior při parkování naboural do tří aut a ujel

Ilustrační fotografie

SUŠICE – Velké problémy s parkováním měl včera v dopoledních hodinách osmasedmdesátiletý řidič osobního auta značky Volkswagen Golf. Senior se nemohl trefit mezi zaparkovaná auta a do tří z nich narazil.

Vše se odehrálo na parkovišti v Sušici na náměstí Svobody. Řidič špatně odhadl boční odstup od vedle zaparkovaných vozidel, kdy nejprve levou stranou svého auta bočně narazil do pravé strany zaparkovaného Renaulta Twingo, následně pravou stranou svého vozidla bočně narazil do levé strany zaparkovaného osobního auta Peugeot.

Řidič nezastavil a pokračoval v jízdě na jiné parkovací místo, kde bočně narazil svou pravou stranou do levé strany zaparkovaného osobního automobilu Subaru. Poté své úsilí vzdal a z místa odjel, aniž by učinil jakékoliv opatření. „Škoda na vozidlech byla vyčíslena na 65 tisíc korun. Ke zranění osob nedošlo. Řidič byl vypátrán v místě svého bydliště, kde se podrobil dechové zkoušce. Ta byla s negativním výsledkem. Řidič policistům předložil neplatné Potvrzení o lékařské prohlídce. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.