Starosta předal dárky Vsetínské nemocnici

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Ve středu 16. prosince navštívil starosta Jiří Růžička Vsetínskou nemocnici a předal zdravotníkům hygienické potřeby, krémy a další kosmetiku pro péči o pacienty. Kromě toho také město vyzdobilo a rozsvítilo vánoční strom v areálu nemocnice, jako poděkování personálu za nasazení v době koronaviru.

Dary v hodnotě dvacet tisíc korun předal Růžička do rukou ředitelky nemocnice Věry Prouskové. Jako již tradičně byl dar předán na oddělení následné péče. „Zdravotníci ve vsetínské nemocnici nám v posledních měsících ukázali, že jsou opravdoví hrdinové. V této nelehké době pracují nad rámec svých možností. Chtěl bych jim tímto za všechny Vsetíňany poděkovat,“ řekl starosta.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Ředitelka nemocnice nešetřila slovy díků, pochvalovala si také pomoc dobrovolníků a armády, v nemocnici měli celkem 18 vojáků, nyní jich na odděleních pomáhá 7. Velké poděkování z jejich úst ale patří hlavně zaměstnancům nemocnice, kteří odvedli kus práce a někteří z nich v průběhu jednoho roku působili až na šesti různých pracovištích.