Policie hledá svědka dopravní nehody v Opavě

Ilustrační foto: T. Branda.

OPAVA – Místní policisté hledají svědky dopravní nehody, která se udála 16. prosince na ulici Olomoucká v Opavě.

Nehoda se udála 16. prosince v 13:05 hodin. Neznámý řidič odbočil vlevo v místě, kde platí zákaz odbočení vlevo a je povinnost dát přednost v jízdě. Při tomto manévru nedal přednost protijedoucímu vozidlu autobusu Iveco, načež řidič musel prudce zabrzdit. Bohužel, při celé situaci spadla postarší pasažérka autobusu, která byla převezena na ošetření do nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Tato žena utrpěla zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření a ošetření v opavské Slezské nemocnici. Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo, ke střetu vozidel rovněž nedošlo a nevznikla žádná škoda na majetku. V dané záležitosti by byly velmi přínosné i případné kamerové záznamy projíždějících vozidel a dalších případných svědků,“ upřesňuje policejní komisař René Černohorský.

Policie hledá osobní auto, které nerespektovalo dopravní značení. Policisté prosí veřejnost, aby případně poskytla informace k záležitosti na telefonním čísle 974 737 582, případně na mobilním policejním čísle 735 788 950.