Policie hledá svědky dopravní nehody v Šumperku. Jak došlo k pádu seniorky na kole?

Místo nehody

ŠUMPERK – Ve středu 23. prosince došlo v Šumperku k nehodě, při které se zranila 76letá cyklistka. Při objíždění o ni pravděpodobně zavadil řidič náklaďáku. Policie nyní hledá samotného řidiče, ale také případné svědky nehody.

Policie hledá účastníka (řidiče) a také případné svědky dopravní nehody, k níž došlo ve středu 23. prosince v sedm hodin ráno v Zábřežské ulici v Šumperku. Zranila se při ní 76letá cyklistka. Podle prvotních informací tam měl neznámý řidič nákladního auta se skříňovou nástavbou při objíždění pravděpodobně zavadit o seniorku nasedající na elektrokolo. Ta po nárazu upadla na silnici a způsobila si zranění, se kterým ji záchranáři přepravili k ošetření do nemocnice. „Při pádu elektrokola došlo také k poškození zaparkovaného vozidla značky Kia. Řidič uvedeného nákladního vozidla na místě nezastavil,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Policie se obrací na řidiče náklaďáku a na případné svědky, kteří kteří by mohli pomoci objasnit okolnosti a průběh nehody, ať kontaktují linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .