Zloděj na Štěpána vyloupil zaparkovanou dodávku. Viděli jste ho?

Foto: Policie ČR

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který se na Štěpána vloupal do dodávky v Kunovicích. Způsobil tak škodu za více než třicet čtyři tisíc korun. Pokud jste si zloděje všimli, vytočte 158.

Pachatel krádež provedl v sobotu 26. prosince mezi 11:50 a 13:40 v Kunovicích v ulici Letecká. „Vnikl tam do zaparkovaného dodávkového automobilu Dacia Dooker bílé barvy, ze kterého následně odcizil batoh s notebookem, osobními věcmi a vánočními dárky. Z auta vzal rovněž tašku s elektronářadím, kufr s aku nářadím a hodil se mu také dámský batoh s oblečením, hygienickými potřebami a dárky,“ vyjmenovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Auto bylo odstavené na parkovišti u železniční zastávky nedaleko průmyslového areálu.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Po zloději, kterému nyní hrozí až 8 let za mřížemi, pátrají uherskohradišťští kriminalisté. „V souvislosti s touto trestnou činností žádáme o pomoc také veřejnost. Pokud si někdo v blízkosti zaparkovaného automobilu všiml čehokoliv podezřelého, pohybu osob či vozidel nebo viděl přímo pachatele, ať zavolá na linku 158,“ vyzvala Simona Kyšnerová.