Ohňostroj v Kopřivnici bude, obyvatelé se na něj mohou těšit prvního ledna

Ilustrační foto: K. Bílková.

KOŘPIVNICE – Místní obyvatelé ani letos nepřijdou o možnost podívat se na novoroční ohňostroj, který ale oproti tradici proběhne až v lednu.

Ohňostroj proběhne 1. ledna od 17 hodin a bude odpalován z areálu Tatry poblíž místní radnice. V místním rozhlase také zazní česká státní hymna.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Přestože tradiční průběh akce letos není možný, ani o doprovodný program Kopřivničané nepřijdou. Na Nový rok v odpoledních hodinách bude městem projíždět povoz s koňmi a živou hudbou. Ten zastaví na pěti místech ve městě, kde zahraje několik písniček pro radost kolemjdoucích,“ upřesňuje další detaily Lucie Macháčková z města.

Zájemci si navíc budou moci pustit novoroční online koncert Lenky Szabó Hrůzové a Galia Brothers and friends. Koncert začne 1. ledna 2021 v 17:15 a bude k dispozici na Youtube kanále Kulturního domu Kopřivnice, který zobrazíte například zde.