Vloupal se do chatky, aby tam oslavil svátky

Staré rybníky u Přerova

PŘEROV – V pondělí 28. prosince policisté přijali oznámení o vloupání do chatky v zahrádkářské kolonii u Přerova. Nezvaný host rozbil okno na verandě a na chatce a dostal se dovnitř. V obývací místnosti se uvelebil a nejspíš se tam pohostil potravinami a alkoholem z vlastních zásob

Neznámý zloděj se vloupal do chatky v zahrádkářské kolonii Staré rybníky u Přerova. Nezvaný host se do chatky dostal během svátků, když se násilně dostal na pozemek a rozbil okno na verandě a na chatce. Uvnitř prohledal skříň, pak se uvelebil v obývací místnosti a nějakou dobu tam zřejmě pobyl. „Pohostil se potravinami a alkoholem z vlastních zásob, které si přinesl s sebou. Po odchodu tam něco málo z přinesených pochutin zůstalo a dle majitele chatky si odnesl vlněnou deku, kterou míval běžně položenou na gauči,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Zloděj způsobil majiteli chatky škodu asi za 2 tisíce korun. Policie šetří případ pro trestné činy krádež a porušování domovní svobody a zloděj si tak může pobýt za mřížemi až 8 let.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .