Dodávka nedala v Litovli přednost, viník nehody ujel. Policie hledá svědky

LITOVEL – Nehoda se stala již 1. prosince na křižovatce v Litovli. Řidič osobního auta zde nedostal přednost od dodávky. Aby zabránil srážce, strhl řízení, ale přitom poškodil svoje auto. Viník nehody z místa ujel

První prosincový den po obědě došlo na křižovatce ulic Dukelská-Loštická-Karla Sedláka v Litovli ke srážce osobního auta s přívěsem s nákladní dodávkou tmavé barvy.  Osobní auto jelo po ulici Dukelská směrem od Uničova a při vjezdu do křižovatky nedostalo přednost od dodávky, která vjela do křižovatky směrem od cukrovaru. Řidič osobního auta chtěl zabránit srážce a strhl řízení, ale vjel na obrubník, kde si svoje auto poškodil. „Řidič dodávky však místo zastavení, které mu nařizuje zákon, při dopravní nehodě, šlápl na plyn a z místa nehody ujel,“ uvedl velitel Městské policie Litovel Ludvík Opletal.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Hlídka městské policie na místě nehody pomáhala řídit dopravu až do vyšetření nehody. Dopravní policie žádá případné svědky této nehody, aby telefonicky kontaktovali tísňovou linku 158 a pomohli vypátrat silničního piráta, který nehodu způsobil.