Základní škola Sychrov se opět postará o děti zdravotníků

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Jelikož v pondělí 4. ledna budou opět uzavřeny základní školy, město Vsetín otevře Základní školu Sychrov jako instituci, kde můžou rodiče vybraných profesí umístit své děti ve věku od 3 do 10 let. O jejich ratolesti tak bude opět postaráno, jako tomu bylo při jarní koronavirové krizi.

„Je důležité, aby v tomto složitém období nezůstávali například zdravotníci, pracovníci sociálních služeb, či policisté se školáky doma, ale chodili do svých zaměstnání. Sychrovská základní škola proto obstará péči o jejich děti ve věku od tří do deseti let ve všedních dnech od 5:30 do 16 hodin,“ sdělil starosta Jiří Růžička. Zájemci o umístění dítěte se můžou hlásit u vychovatelky Věry Wandrolové na telefonním čísle 605 279 141 nebo na emailové adrese vera.wandrolova@zssychrov.cz

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Škola přijme děti, jejichž rodiče jsou například zaměstnanci obecní policie, bezpečnostních sborů, poskytovatelů zdravotních služeb, sociální pracovníci, zaměstnanci Úřadu práce, České správy sociálního zabezpečení, Ministerstva vnitra, České pošty, příslušníci ozbrojených sil či pedagogičtí pracovníci.