Chtěl do blázince, skončil na záchytce

PROSTĚJOVSKO – Včera ve večerních hodinách přijali policisté na tísňové lince 158 telefonát osmačtyřicetiletého může, který policistům udal svoji polohu a úmysl, že si chce ublížit. Policisté zjistili, že muž sebevraždou nevyhrožuje poprvé a po provedené dechové zkoušce skončil na záchytce.

Včera v jednadvacet hodin přijali policisté na lince 158 telefonát osmačtyřicetiletého muže, který jim udal svou polohu mezi Němčicemi nad Hanou a Mořicemi na Prostějovsku i úmysl, že si chce ublížit. Na místo vyslaní policisté muže na udané poloze opravdu našli a zjistili, že se jedná o známou firmu, která sebevraždou nehrozí poprvé. „Zjevně opilý muž s hrozbami sebepoškozením pokračoval i během jednání s policisty a dožadoval se umístění v psychiatrické léčebně,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Při dechové zkoušce muž nadýchal dvě promile a místo v blázinci nakonec skončil na záchytce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .