Nehoda na Nový rok. Řidič se převrátil s autem na bok a utekl

DOMAŽLICKO – Svoji jízdu dne 1. ledna 2021 v 04:55 hodin nezvládl neznámý řidič, který jel v osobním autě tovární značky Škodě Superb směrem od Folmavy na Babylon.

Na zmíněném úseku cesty náhle vjel do protisměru a následně vyjel do levého silničního příkopu. Tam poškodil sněžnou tyč a státní nivelační bod a s autem se převrátil na levý bok. Pak řidič z místa odešel, aniž by dopravní nehodu oznámil na policii, ačkoliv tuto povinnost měl. Škoda na autě Škoda Superb byla vyčíslena na 50 tisíc korun, na sněžné tyči na 500 korun a na státním nivelačním bodě vznikla škoda ve výši pět tisíc korun. „Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR