Policie pátrá po pohřešovaném muži. Neviděli jste ho?

MOHELNICKO – Už od loňského listopadu policisté pátrají po pohřešovaném 38letém muži z Mohelnicka. Muž podepsal revers v šumperské nemocnici, odešel neznámo kam a doposud o sobě nepodal žádnou zprávu. Policie se nyní obrací se žádostí o pomoc na veřejnost.

Pohřešovaný 38letý muž byl 2. listopadu loňského roku kvůli své zdravotní indispozici převezen z Mírova na Mohelnicku, kde pobýval, sanitním vozem do šumperské nemocnice. Ještě téhož dne však podepsal revers, odešel neznámo kam a doposud o sobě nepodal žádnou zprávu. „Vzhledem k tomu, že muž trpí nemocí, kvůli které by měl pravidelně užívat léky, mají jeho blízcí obavu o jeho zdraví,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Pohřešovaný muž je vysoký 175 centimetrů, štíhlé postavy, má krátce střižené vlasy hnědé barvy, modrozelené oči a kulatý obličej. Na sobě by mohl mít šedý svetr, světle modré rifle a s sebou pravděpodobně batoh šedé barvy.Vzhledem k tomu, že se policii nepodařilo doposud zjistit bližší informace k pobytu pohřešovaného, obrací se s žádostí o pomoc na veřejnost. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci k vypátrání pohřešovaného, přijmou na lince 158.