Proč Karlos Vémola koupil synovi krokodýla? Tomu neuvěříte!

O svých dětech se rád baví. Jeho syn by ale asi tatínkovo vyprávění poslouchat neměl. Důvod, proč Karlos  Vémola koupil synovi krokodýla a za co by ho zabil, totiž určitě žádné dítě nepotěší!   

V dnešní talkshow T pádů Honzy Dědka zavzpomíná i na éru vyhazovače v londýnském ghettu. „Zpětně si říkám, že to byl drsný život, i když tenkrát mi to tak nepřišlo. Dělal jsem v ghettu v severním Londýně – v Totthenhamu a na West Endu. To byla místa, kde nikdo nechtěl dělat. Bylo mi osmnáct a byly za to dobrý peníze. Nejtěžší je vyhodit ožralé ženské. Když se začnou rvát, je to konec, nemají zábrany,“ řekl v rozhovoru s Honzou Dědkem. Své dvě dcery proto k zápasení vést nechce. „Moje holky nezápasí, malé je šest měsíců, starší jezdí v Londýně na koních. Holka je drsná po mámě, tu by to bavilo, ale já ji k tomu nevedu, budu rád, když zůstane u koní,“ říká Vémola s tím, že ale ze syna chce vychovat pořádného chlapa. „Můj kluk je měkkej, z toho bude spíš baleťák. Je mu 9, ale já všem říkám, že je mu 6. Je pomalejší, to má po mámě. Dal jsem ho na rugby, to vůbec nešlo, bylo to na něj moc drsný, tak jsem ho dal na fotbal, ale on to v sobě nemá. Chci, aby z něj byl chlap.
Říkám mu: Buď si šampiónem, čeho chceš, nemusíš dělat to, co já, ale hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím. Když bude baleťák a přivede domů holku, bude to v pořádku, kdyby byl teplej, tak ho normálně zabiju. Myslim to vážně a přesvědčuju ho o tom od útlého věku,“ říká bez okolků v dnešní talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Aby syna zocelil, pořídil mu krokodýla. „Koupil jsem ho na Slovensku. Prodejce mi poslal fotku malého krokodýla, jenže to byla asi deset let stará fotka, ve skutečnosti měl asi dva metry, svázali ho a naložili mi ho do auta. Cestou z Trenčína sebou začal házet, bál jsem se, že se rozváže. Udělal jsem mu výběh s fontánou přímo v obýváku. Odjel jsem do Londýna a žena mi volala a nadávala, že utekl krokodýl z voliéry. Teď plánuju lva, žena už se se mnou nebaví,“ přiznal Vémola. Hosty dnešního dílu talkshow 7 pádů Hondy Dědka budou ještě herci Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová a  písničkářka Tereza Balonová.