Ve Frenštátě jednal krizový štáb

Krizový štáb. Foto: Městský úřad Frenštát pod Radhoštěm.

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Ve městě dnes jednal krizový štáb pod vedením starosty města Miroslava Halatina. Co se na krizovém štábu města probíralo? Pro frenštátské občany přikládáme aktuální informace v letáku pod článkem.

Frenštát měl ke včerejšímu dní 288 osob pozitivně testovaných na COVID-19. Za posledních sedm dní počet narostl o devadesát pozitivně testovaných.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Krizový štáb města se nejprve seznámil s aktuální situací z hlediska koronaviru. Starosta Miroslav Halatin uvádí: “Situace se v současné době stejně jako v dalších částech České republiky nevyvíjí ani v našem městě optimisticky. Počty pozitivně testovaných osob rostou.“

Krizový štáb dále vyzývá občany, aby dodržovali bezpečnostní opatření a aktivně spolupracovali s Krajskou hygienickou stanicí. Štáb ujišťuje, že agendy města jsou plně v provozu. Ve městě jsou také připraveni dobrovolníci, kteří případně mohou občanům pomoci.

Foto: Městský úřad Frenštát pod Radhoštěm.