Vykradl dům v Zábřehu za bílého dne, policie žádá občany o všímavost

ZÁBŘEH – V úterý 5. ledna dopoledne se dosud neznámý pachatel vkradl na oplocený pozemek kolem rodinného domu v Zábřehu a zadním vchodem se dostal do domu. Dům prohledal a odnesl si šperky a hotovost.

Policie prověřuje případ vloupání do rodinného domu v Zábřehu. Nezvaný host se na oplocený pozemek kolem domu v Alšově ulici přikradl v úterý 5. ledna v dopoledních hodinách. Pak se mu podařilo překonat dveře v zadní části domu. Dům prohledal a s sebou si odnesl šperky a finanční hotovost. Zmizel i zásnubní prsten. Majiteli tím způsobil nemalou škodu.  Pachatel se vystavuje až osmiletému pobytu za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

„S ohledem na skutečnost, že k vloupání do rodinného domu došlo v dopoledních hodinách a je možné, že se pachatel po svém předchozím úspěchu pokusí o něco podobného, prosíme občany, aby nás v případě, že zaznamenají podezřelý pohyb neznámých osob, případně vozidel, o tomto v kterékoliv době neprodleně informovali na bezplatné lince 158,“ žádá veřejnost policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.