Zdrogovaný muž rozmlouval z neživými předměty a ničil věci kolem sebe

Ilustrační foto

BRNO – Agresivního a zdrogovaného muže zpozorovali pracovníci brněnského podniku ve středu odpoledne uvnitř areálu. Vypořádat se s ním proto musela přijet hlídka městské policie. O případu informovala tisková mluvčí Markéta Skřivánková.

Přivolaní strážníci narazili před bránou podniku na šestadvacetiletého muže, který šermoval rukama a ohrožoval kolemjdoucí. Podle výpovědi zaměstnanců kopal do věcí kolem sebe a byl velmi agresivní. Po jeho oslovení si začal muž povídat s neživými předměty. „Po chvíli strážníkům přiznal, že se do současného stavu dostal pomocí drog,“ řekla Skřivánková. Výsledkem jeho počínání bylo poškozené auto jednoho z pracovníků. Jeho agrese se stále stupňovala a chování začalo být nepředvídatelné, proto za asistence hlídky zamířil na záchytnou stanici. Jelikož měla hlídka podezření, že se výtržník dopustil trestného činu, předali případ republikovým policistům.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.