Krajský úřad Moravskoslezského kraje spustil nové www stránky

Foto: MSK

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Krajský úřad Moravskoslezského kraje vylepšil své webové stránky. Ty jsou teď přehlednější a uživatelsky přívětivější. Zároveň uživatelům lépe „poběží“ i na mobilech a tabletech.

Poskytnout veřejnosti potřebné informace přehledně a rychle, to byl záměr Moravskoslezského kraje při tvorbě nových internetových stránek. Ty kraj spustil, včetně nové grafiky, v těchto dnech.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Oproti staré verzi stránek zde lidé najdou témata rozdělena do šesti sekcí. Například všechny kontakty na pracovníky krajského úřadu, příspěvkové organizace, krajské společnosti, agentury a také obce, které byly roztříštěny v několika různých sekcích, nyní najdou lidé pohromadě na jednom místě.

Snadněji teď uživatelé získají i potřebné dokumenty a strategická rozhodnutí. Dále taky informace o veřejných zakázkách, financích, ale i o běžném chodu úřadu a dalších organizací.

„Věřím, že se na nových, uživatelsky přívětivějších, stránkách neztratíte a budou vám dobře sloužit. Rychlé nalezení potřebné informace má totiž mnohdy cenu zlata,“ uvedl ředitel krajského úřadu Tomáš Kotyza a dodal: „Jsme otevřený úřad, neschováváme informace za milion odkazů, ale snažíme se je poskytovat tak, aby je zájemci nemuseli složitě hledat.“

Beze změny zůstala původní doména stránek. To znamená, že ji stále najdete na známém odkaze www.msk.cz