Pandemie překazila Třem králům koledování

Foto: Pavel Štěpán Zdroj: Oficiální www města Dobruška

RYCHNOVSKO – Situace ohledně pandemie se zhoršila, organizátoři vyčkávali do poslední chvíle, ale Tři krále nakonec do ulic nepošlou. Koledování přesouvají na příhodnější čas, pokud to situace dovolí. Zájemci však mohou posílat příspěvky online.

Tři králové měli ve městě Dobruška v sobotu 9. ledna vyrazit na koledování, farní charita se ale nakonec rozhodla jinak. Z důvodu protiepidemických opatření hodlají organizátoři vyčkávat, zda by nebyl příhodnější termín od 11. do 24. ledna. Zájemci však už nyní mohou posílat peníze prostřednictvím internetu nebo emailem požádat o požehnání na dveře. „V Dobrušce mohou lidé přispět do kasiček umístěných v Penny marketu, v obchodech Coop potraviny a Sázava na náměstí F. L. Věka, v prodejně Marta u mlýna, v kostele sv. Václava a v městské knihovně,“ dodává Martin Řehák z městského úřadu.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.