Policie pátrá po této ženě. Po dovolené nedorazila do práce a má nedostupný telefon

Pohřešovaná Jaroslava Ch. (zdroj Policie ČR)

PRACHATICKO – Jihočeští policisté aktuálně pátrají po pohřešované ženě Jaroslavě Ch. z Prachaticka. Ta ve čtvrtek nedorazila po dovolené do práce a doma ji nenašel ani její manžel, který byl předchozí den v Praze. Žena má navíc nedostupný telefon.

Její pohřešování nahlásil právě manžel. Podle informací policie manželku naposledy viděl ve středu 6. ledna 2021 okolo šesté hodiny ranní, když odjížděl do Prahy. „S manželkou si ještě vyměnil SMS zprávy. Při další komunikaci byl její telefon již nedostupný. Po návratu domů do Leptače zjistil, že manželka doma není, hledal jí v práci, hledal i její vozidlo, bohužel bez výsledku,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policisté zjistili, že si pohřešovaná žena vzala na den 6. ledna 2021 dovolenou. Ve čtvrtek se však bez omluvy do práce nedostavila. Pátrání a prověření nemocnic je zatím bez kladného výsledku. „Žena by se mohla pohybovat vozidlem Škoda Octavia černé barvy s antracitovými kolami,“ popsal Matzner. Pohřešovaná Jaroslava je vysoká kolem 170 až 175 centimetrů, zdánlivého stáří 40 až 45 let a má blond vlasy. Možné oblečení nebylo zjištěno.

„Informace k pohybu, nebo aktuálnímu pobytu pohřešované volejte na linku policie 158,“ žádá policejní mluvčí Jiří Matzner.