Břeclavští policisté hledají svědky nedělní tragické havárie auta u Valtic

zdroj: Policie JMK

BŘECLAV – Břeclavští policisté vyšetřují tragickou dopravní nehodu šedého osobního automobilu Saab, která se stala v noci na neděli poblíž Valtic.

Brzy ráno tam svědek ohlásil havárii osobního automobilu Saab, ve kterém našel mrtvého řidiče. Z vyšetřování havárie vyplynulo, že čtyřiačtyřicetiletý šofér jel s vozidlem Saab 9-5 šedé barvy ve směru z Valtic do Břeclavi. Jak uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek, řidič po průjezdu přes železniční přejezd před levotočivou zatáčkou pravděpodobně ve vysoké rychlosti nezvládl řízení, plynule vjel mimo vozovku, kde se auto několikrát otočilo přes střechu a v lesním porostu zůstalo koly vzhůru. „Vyšetřující policisté hledají případné svědky havárie či řidiče, kteří v nočních hodinách úsekem mezi Valticemi a Břeclaví projížděli. Jejich pozornost mohl upoutat automobil jedoucí vysokou rychlostí. Policisté také zjišťují pohyb šedého osobního automobilu Saab před nehodou,“ uvedl Malášek. Podle vyšetřování se nehoda mohla stát v neděli v brzkých ranních hodinách. Informace k nehodě můžete sdělit na telefonní číslo břeclavských dopravních policistů 60246 135 nebo na tísňovou linku 158. „Policie děkuje za spolupráci,“ dodal Malášek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.