Do bytu na Jižních Svazích prosakovalo pivo

Foto: MP Zlín

ZLÍN – Pořádné překvapení čekalo druhý lednový den na obyvatele bytu na Jižních Svazích. Když ráno vstal, zjistil, že se k němu z horního bytu šíří mokrá skvrna. Jelikož sousedé nijak nereagovali, zavolal městkou policii.

Když hlídka dorazila na místo, čekala je tam předsedkyně domovní samosprávy. „Ta také uvedla, že se jim nakonec podařilo dozvonit na obyvatele horního bytu, kde se nacházel syn uživatelky společně se svými kamarády. Podle oznamovatele měla v předmětném bytě probíhat již několikátý den obtěžující party,“ sdělil zástupce ředitele Městské policie Zlín.

Staňte členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Strážníci se pak zkontaktovali s devatenáctiletým mladíkem. Ten se jim přiznal, že když rodiče odjeli, pozval si k sobě dva kamarády. „Aby je během zábavy nečekaně nepřekvapila žízeň, donesli si sud piva o objemu 50 litrů, se kterým to ale dopadlo podobně jako v Hrabalových Slavnostech sněženek. Veškerý obsah totiž neskončil v útrobách mladých mužů, ale jeho část se rozlila po podlaze, odkud prosákla až k nešťastnému sousedovi,“ vylíčil Pavel Janík. Za přítomnosti strážníků se pak všichni účastníci dohodli na úhradě způsobené škody.