Občané pozor, úřady mění provozní dobu

Foto ilustrační

RYCHNOVSKO – Vzhledem k současné epidemiologické situaci fungují instituce v omezeném režimu a upozorňují občany na to, aby úřady navštěvovali pouze v takových záležitostech, které nesnesou odklad. Průběžně mohou měnit i otevírací dobu.

Městský úřad v Dobrušce se vzhledem k současné situaci rozhodl upravit svou otevírací dobu. Od pondělí 11. ledna až do pátku 22. ledna bude budova úřadu pro veřejnost uzavřena mimo omezených úředních hodin a konkrétních případů, kdy má klient předem domluvený termín. Stále platí to, že by lidé měli budovu v úředních hodinách navštěvovat pouze s neodkladnými záležitostmi. Úřední hodiny jsou vždy v pondělí a ve středu od 8 do 10 a následně od 14 do 17 hodin. „Klienti budou vpuštěni do budovy pouze s rouškou nebo jinou vhodnou ochranou dýchacích cest, podstoupí desinfekci a budou dodržovat rozestupy,“ upozorňuje tajemník úřadu Jan Šťastný.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.