Krnovští, navrhněte kandidáta na osobnost roku

Ilustrační foto.

KRNOV – Město hledá osobnost roku. Navrhujte kandidáty až do 31. ledna prostřednictvím odkazu na formulář. Kdo se stane osobností roku města Krnova?

I letos se bude v Krnově hlasovat o osobnost roku. Nejprve ale musí být známi kandidáti a právě do konce ledna mohou občané zasílat návrhy na kandidáty na městské ocenění.

Krnované mohou nominovat nejen osoby žijící na území města, ale také Krnovany působící mimo území města. Podmínkou ale je, aby kandidáti měli výrazný podíl na propagaci Krnova v Česku či zahraničí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Komise rady Krnova rozdělí došlé kandidáty do šesti kategorií a v každé kategorii vybere vítěze, který postoupí do dalšího veřejného kola soutěže. Mezi kategorie patří Humanita, Kultura, Sport, Vzdělávání, Výjimečný počin a Podnikání, rozvoj a inovace.

Svého kandidáta můžete navrhovat přes interaktivní formulář, ve kterém mimo jiné vyplníte jméno, datum narození a kontakt na nominovaného, vyberete kategorii a zdůvodníte návrh.