Rozešel se s ní, tak mu zničila značkové brýle

Ilustrační foto

PROSTĚJOV – Na policii se obrátil sedmačtyřicetiletý muž z Prostějova. Ten oznámil incident se svou bývalou přítelkyní, která mu z obličeje strhla značkové brýle a zničila je. Opilá třiačtyřicetiletá žena ho tak nejspíš chtěla po trestat za ukončení jejich vztahu.

V sobotu 9. ledna před druhou hodinou v noci přijali policisté oznámení sedmačtyřicetiletého muže o incidentu s jeho bývalou třiačtyřicetiletou přítelkyní. Opilá žena svého bývalého přítele navštívila v místě jeho bydliště v severní části Prostějova a vyčetla mu ukončení jejich vztahu. „Protože muž nereagoval podle jejích představ, měla mu z obličeje strhnout dioptrické brýle značky Hugo Boss. Ty měla poté v rukou rozmačkat a silou s nimi udeřit o silnici,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Tím jejich majiteli způsobila škodu 15 tisíc korun. Dle oznamovatele to nebyl první incident, při kterém mu způsobila škodu, a tak věc oznámil na policii. Za poškození cizí věci si žena může posedět za mřížemi až jeden rok. Vliv na jednání ženy měl zřejmě i alkohol, protože u ní policisté změřili 1,51 promile.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .