Nominujte osobnosti za přínos v neziskovém sektoru

Foto: Michal Horský

VSETÍN – Pokud znáte ve svém okolí člověka, který naplno pomáhá druhým, neváhejte a nominujte ho na ocenění za přínos v neziskovém sektoru. Nominace přijímají na odboru školství a kultury v Městském úřadě Vsetín.

Až do 14. února můžete posílat návrhy na nominace v kategoriích Osobnost neziskového sektoru a Cena za firemní filantropii. „Ocenění je učeno osobnostem, které se dlouhodobě podílejí na budování a rozvoji občanské společnosti a neziskového sektoru a také firmám a podnikatelům, jež pomáhají svému okolí a přispívají k udržení a růstu občanské společnosti,“ přiblížil starosta Jiří Růžička. Ocenění může být uděleno osobnosti z oblasti sociální či kultury, z oblasti sportu a jiných obecně prospěšných aktivit. Cena za firemní filantropii je udělována v oblasti dárcovství a dobročinnosti.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Nominace posílejte v písemné podobě na Městský úřad Vsetín, v elektronické na emailovou adresu tereza.barvikova@mestovsetin.cz. Nominační formuláře jsou dostupné v informacích v budově radnice. Předání ocenění, pokud to pandemie dovolí, se uskuteční v druhé polovině dubna letošního roku v Mramorovém sále vsetínského zámku.