Přítelkyně při hádce strhala ze svého milého oblečení, poté ho vyhnala na chodbu

Ilustrační foto

BRNO – Bez klíčů a oblečení zůstal jednatřicetiletý muž v sobotu v noci. Po hádce se sestrou a přítelkyní ho ženy vyhnaly na chodbu a odmítaly mu otevřít dveře. Muž se proto musel obrátit na tísňovou linku.

Tam vypověděl, že zůstal bez klíčů před dveřmi a chvěje se zimou, protože přítelkyně při hádce z něho strhala tričko. Do bytu v centru Brna se proto vydala hlídka městské policie. Tam jim otevřel vchodové dveře do půl těla svlečený aktér hádky. „Vysvětlil, že během hádky raději ustoupil, aby ženám neublížil a ty mu teď odmítají otevřít,“ řekl k případu tiskový mluvčí Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Strážníci proto na mužovu přítelkyni a jeho sestru zazvonili a po nějaké době se jim podařilo spor urovnat. Všichni tři jsou teď podezřelí z přestupku proti občanskému soužití. K ověření identity byla povolána republiková policie, která si případ převzala k dalšímu šetření.