Opilý řidič v Bučovicích narazil do sloupu a převrátil auto přes střechu

zdroj: Policie JMK

VYŠKOV – Ze soboty na neděli hodinu po půlnoci vyjížděli dopravní policisté do Bučovic do Slavkovské ulice.  Škodovka tam narazila do sloupu. Po nárazu se přetočila přes střechu a skončila převrácená v mezi. Hrozivě vypadající nehoda se obešla bez vážných zranění.

Sedmadvacetiletý řidič škodovky při výjezdu z obce směrem na Slavkov u Brna vyjel na rovném úseku mimo komunikaci a narazil do sloupu veřejného osvětlení .Podle policejního mluvčího Davida Chaloupky byl pravděpodobně důvodem nehody alkohol. Policisté řidiči při dechové zkoušce naměřili 3,26 promile. V autě byl ještě nezletilý spolujezdec, který byl taky opilý. Vzniklá škoda je asi 60 tisíc korun. Mladíci skončili v nemocnici. „Oba dva jsme po zkontrolování stavu a vyšetření odváželi spíše s lehčími poraněními na chirurgii do vyškovské nemocnice,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.