Hasiči vyprošťovali řidičku u Domašova. K nehodě u Trboušan letěl vrtulník

Zdroj: HZS JMK

BRNO-VENKOV – V úterý dopoledne vyslali hasiči krátce po sobě jednotky ke dvěma dopravním nehodám u Trboušan a u Domašova na Brněnsku. Zranili se při nich dva lidé. V jednom případě zasahoval vrtulník, v druhém museli vyprošťovat osobu z auta.

Operační středisko přijalo v 9.32 hodin informaci o nehodě nedaleko Trboušan. K místu vyslalo dvě jednotky. Hasiči zjistili, že osobní vozidlo se nachází mimo silnici. Zraněnou osobu nebylo nutné vyprošťovat. U nehody přistál vrtulník záchranné služby a provoz na přilehlé silnici byl dočasně zastaven. „Hasiči zajistili prostor nehody proti požáru a pomohli posádce záchranářů při ošetřování pacienta a jeho při transportu do vrtulníku,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. O pět minut později přišla informace o další nehodě jednoho osobního vozu na silnici číslo 602 poblíž Domašova na Brněnsku. Na místo vyrazily dvě hasičské jednotky. V tomto případě bylo nutné zraněnou řidičku vyprostit. Následně skončila v péči posádky záchranářů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.