Muž zavinil dopravní nehodu, od které utekl. Řešit situaci chtěl až po vyspání

Ilustrační foto

BRNO – V úterý asistovala hlídka městské policie u dopravní nehody v Líšni. Po střetu dvou vozidel z místa nehody viník utekl neznámo kam, a tak po něm v nejbližším okolí začala pátrat i jednotka psovodů. Muže se nakonec podařilo vypátrat.

Strážníkům se ve spolupráci s republikovou policií podařilo vytipovat adresu, na které by se viník mohl zdržovat. „Hlídka se vydala na uvedenou adresu, kde zastihla třiačtyřicetiletého muže. Ten se nakonec k zavinění dopravní nehody přiznal,“ popisuje tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Také se jim svěřil, že danou situaci chtěl řešit, až se vyspí. Hlídka proto muže předala republikovým policistům, ti poté strážníky informovali, že u podezřelého provedli dechovou zkoušku, která ukázala bezmála dvě promile alkoholu v krvi. Policie se tedy případem bude nadále zabývat, muž je podezřelý ze spáchání trestného činu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.