Opava zná výsledky výběrových řízení k městským bytům

Ilustrační foto: T. Branda.

OPAVA – Město zveřejnilo výsledky výběrového řízení k městským bytům. Také jste podávali nabídku? Podívejte se na výsledek!

Město Opava zveřejnilo výsledky k výběrovému řízení na celkem deset bytových jednotek v Opavě. Pořadí uchazečů je určeno dle nabízeného měsíčního nájemného za jeden metr čtvereční podlahové plochy daného bytu ve městě.

Na byt číslo 16 na adrese Horní náměstí 33, který je dispozice 2+1, podal nejvyšší nabídku Šimon Továrek. Na byt číslo 6 na Dolním náměstí 24 podala nejvyšší nabídku Michaela Šafránková. Byt číslo jedna dispozice 2+1 na Hrnčířské 15 by měl do pronájmu připadnout Martinu Kokymu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Další byt o dispozici 2+1 na Jateční 10 je přednostně rezervován pro Marii Bolfovou, která podala nejvyšší nabídku. Byt číslo jedna na adrese Mezi Trhy 1, který má také dispozici 2+1 je zarezervován pro Danu Červeňákovou.

Pátý byt o dispozici 2+1 na adrese Hrnčířská 9 by měl do pronájmu připadnout Veronice Večerkové a byt č. 11 na Horním náměstí 30 zase Haně Špiláčkové.

Menší byt 1+1 na Masarykově třídě 14 má zarezervován Zuzana Dočkalové a byt č. 14 stejné dispozice na Krnovské 28 je určen přednostně pro Petera Kučíka.

Nejmenší byt dispozice 0+1 na Hrnčířské 3 je zarezervován pro Romana Kořistku, který byl jediným, kdo o daný byt projevil zájem. Konkrétní výsledky včetně celého pořadí je možno zkontrolovat na webových stránkách města.