Policie žádá o pomoc! Poznáváte muže a ženu na fotografiích?

Foto: Policie ČR

KLADNO – Dobrou vůli ani den před Vánocemi rozhodně neprojevil nálezce zapomenuté peněženky v obchodě u kasy, jednoduše ji ukradl. Majitelka přišla nejen o finance, ale také doklady a platební karty. A to zabolí dvakrát.

Od konce loňského roku kladenští policisté stále pátrají po neznámém pachateli, který si 23. prosince 2020 dopoledne kolem půl deváté v prodejně obchodního domu v Kladně v ulici P. Bezruče přisvojil nalezenou značkovou peněženku pětapadesátileté ženy z Kladna. Ta ji zde v předvánočním stresu zapomněla v prostoru pokladní zóny. Přišla tak o osobní doklady, platební karty a finanční hotovost v celkové hodnotě 6 000 korun.

Policisté se nyní obracejí při vyšetřování o pomoc na veřejnost. Vyzývají všechny, kteří se v popsanou dobu pohybovali v prostorách kladenského obchodního domu a mohli si povšimnout osoby, která si přisvojila volně ponechanou peněženku, aby se obrátili na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

Zároveň by uvítali, aby se dvě osoby zaznamenané na kamerovém systému samy dostavily na policejní služebnu k podání možného svědectví. „Pokud někdo bude znát totožnost nebo informace k ženě a muži na fotografiích poskytněte je na nejbližší policejní služebnu,“ žádají ochránci zákona.

Foto: Policie ČR