Šok řidičky. Na čelní sklo auta jí přistál popelář

KLATOVSKO – Velmi nečekaný šok včera krátce po poledni zažila šestatřicetiletá řidička osobního auta tovární značky Renault Megane, která jela po silnici v obci Chudenice.

Když vyjížděla stoupání ve směru na obec Chlumská, v protisměru tam právě jelo popelářské auto, které zastavilo u domu. V tom ze stupačky náhle seskočil nepozorný šestatřicetiletý operátor zvedacího zařízení, který se zapomněl rozhlédnout a dopadl přímo na čelní sklo auta řidičky. Na Renaultu vznikla škoda v celkové výši 20 tisíc korun, operátor utrpěl naraženiny a byl převezen k ošetření do Klatovské nemocnice. „Policisté vyzvali řidičku k dechové zkoušce, ta byla s výsledkem negativním. Pak se dechové zkoušce podrobil i popelář. U něj byl výsledek pozitivní, a to 3,24 promile alkoholu v krvi. Případem se dále zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR