Talentované děti z mateřské školy vytvořily výstavu

PLZEŇ – O tom, že naše malé děti mají talent, nemůže být sebemenších pochyb. Důkazem toho je i výstava, která se nachází v prvním patře Radnice města Plzně na Náměstí Republiky.

K vidění jsou tam práce dětí z 51. mateřské školy na téma Jaro, léto, podzim, zima. „Práce na téma čtyř ročních období jsou překrásné, dětem se opravdu povedly. Kreativně strávený čas je v dnešní náročné době pro děti velmi důležitý,“ ocenila místostarostka MO Plzeň 2 Slovany Eva Trůková. „Rozhodla jsem se s dětmi více se zaměřit na výtvarně pracovní činnosti, neboť v současném období nelze realizovat pohybové aktivity jako bruslení nebo plavání,“ řekla ředitelka 51. mateřské školy Mgr. Blanka Linhartová a dodala: „Mrzí nás samozřejmě, že se zřejmě na výstavu nebude moci podívat široká veřejnost, proto jsme alespoň pro rodiče dětí pořídili videozáznam a fotodokumentaci, aby viděli, jak se dětem práce povedly.“

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: Městský obvod Plzeň 2-Slovany