Zoufalá žena zavolala strážníky a hasiče. Nemohla se dozvonit na nemocného přítele

PRAHA – Žena z Prahy 4 kontaktovala Městskou policii, protože měla obavy o život svého nemocného přítele. Nemohla se s ním spojit. Na bouchání a zvonění také nereagoval a tak nastoupili šikovní hasiči, aby otevřeli byt přítele.

Na tísňovou linku 156 se obrátila zoufalá žena s prosbou o pomoc,“ informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Oznámila jim, že má nemocného přítele, ale nemůže se s ním vůbec spojit. Má strach o jeho život a zdraví. Strážníci tedy přijeli na uvedenou adresu a sami začali bouchat na dveře a zvonit. V bytu byla slyšet zapnutá televize, ale jinak se neozývaly žádné jiné zvuky.

Strážníci tedy na místo povolali hasiče, aby jim pomohli otevřít dveře bytu. Tak se konečně dostanou k jistě nemohoucímu muži a dostane se mu řádné pomoci. Hasiči tedy začali otevírat byt, když tu se otevřely dveře dokořán a v nich se objevil rozespalý nemocný přítel. Prý jen usnul jako dudek a nevzbudily ho ani rány, ani zvonění. Ne všechny takové případy však končí takto vesele a šťastně. Proto se zajímejte o své nejbližší a sousedy, zejména v této tak podivné době.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.